+1
Фінальна гра чемпіонату з баскетболу

БК «Обухів» завоював звання чемпіона Обухівського району з баскетболу

8 червня 2010, 05:12 Apostol

6 червня відбувся останній, вирішальний матч фіналу чемпіонату Обухівського району з баскетболу. Боротьба за чемпіонський кубок між БК «Обухів» та БК «Енергетик» була дуже жорстка, команди фактично виривали один в одного статус лідера і тримали в напрузі глядацькі трибуни. Але останнє слово було все-таки за обухівчанами. БК «Обухів» здобув перемогу з рахунком 53-50 і поставив фінальну крапку в змаганнях. Сезон 2009–2010 завершено, БК «Обухів» — чемпіони району.

Підтримати команди у фінальному матчі прийшло багато вболівальників, серед яких були і представники влади — мер Обухова Володимир Мельник зі своїм заступником Валентиною Шимоненко, і організатори змагань. Безумовно, підтримка з трибун була дуже потрібна командам. Хлопці розуміли, що перемога необхідна не тільки їм самим, викладалися по повній.

БК «Обухів» — переможці чемпіонату
Склад чемпіонів: Юрій Пустовіт, Віталій Михайличенко, Ілля Титаренко, Олександр Курилко, Олексій Юринов, Богдан Пономаренко, Олександр Незнайко, Олег Лех і Дмитро Цегельник.

Ілля Титаренко, тренер БК «Обухів»:

Тепер, коли емоції вляглися, можна тверезо оцінити минулий матч. Це була вирішальна битва: хто переможе, той і чемпіон. Ніхто не хотів поступатися. Із самого початку зав'язалася в'язка гра, було багато фолів, на баскетбольному жаргоні команди попросту «рубалися».

Після першої чверті була невелика перерва. Організатори чемпіонату і представники влади урочисто оголосили про початок матчу, побажали командам успішної гри.

У другій чверті обухівчанам вдалося відірватися від суперників на 8 очок. Ривок ще на 9 очок організував трьома точними влученнями з-за дуги Олексій Юринов. Але в третьому періоді все пішло не за планом. Українка почала стрімко наздоганяти БК «Обухів». Кульмінація наступила в четвертій чверті, коли за три хвилини до закінчення матчу Обухів програвав з рахунком 45-50. Зціпивши зуби, гравці нашого клубу наполегливо пішли вперед. До довгоочікуваної перемоги команду повели стабільні лідери колективу Богдан Пономаренко та Олександр Курилко. Вони організували ривок у 8 очок, та БК «Обухів» вже на коні — 53-50!

Наша команда своєю грою протягом сезону заслужила цю вікторію. А в останньому матчі, навіть вистраждала її. Загалом, чемпіонат вдався! Всі ігри, включаючи і регулярну першість, проходили у безкомпромісній боротьбі. Можна пишатися тим, що такого чемпіонату немає ні в одному регіоні Київської області.

Богдан Пономаренко, один з лідерів команди:

Враження від гри — тільки позитивні. Навіть незважаючи на те, що ігри з «Енергетиком» проходили в страшному напруженні. Про що, до речі, свідчать набрані обома командами фоли. Щодо самого «Енергетика», то це дуже і дуже сильна команда, в якої за «плечима вагон» ігрового досвіду. Тому я радий, що ми їх перемогли, хоча інакше й бути не могло — ми готувалися і йшли тільки до перемоги.

Суддівство заслуговує деякої критики, але я утримаюсь, оскільки підсумок фіналу мене повністю влаштовує.

Також не можна не відзначити уболівальників, які прийшли підтримати нашу команду, за це їм усім велике спасибі!

Інна Коссе, вболівальниця:

Перемога була справедлива, не дивлячись на суддівство. Нарешті хлопці вибороли заслужену перемогу! Я ними пишаюся, вони сьогодні до останнього боролися. Все було супер!

Ірина Титаренко, вболівальниця:

Я з самого початку була впевнена, що БК «Обухів» виграє. Може жіноча інтуїція, може шосте почуття — не знаю...

Два тайму йшли рівно, у третьому наші вирвалися вперед і всі були впевнені у перемозі Обухова. Але гра, як і життя, не передбачувана, і наші почали програвати. Чесно, було відчуття, що не відіграємося. Тим більше, залишалися лічені хвилини. Але хлопці мобілізувались і виграли! Я дуже рада :) Як і всі вболівальники. Хлопці молодці!

Від себе додам, що за ходом чемпіонату було дуже цікаво стежити. З цікавістю спостерігав, як вирішуються організаційні проблеми, як будуються відносини між командами, як ведуть себе гравці на полі. І чесно признаюся. Я хоч і не любитель масових спортивних заходів, але від відвідування змагань між БК «Обухів» та БК «Енергетик» отримував лише позитивні емоції. Команди дуже згуртовані, дружні, відчувається повага і один до одного, і до суперників. Я дуже радий, що перемогла наша, обухівська команда, наші земляки. З перемогою!