+0
Чемпіонат з баскетболу

Чемпіонат з баскетболу. Попереду вирішальний матч

4 червня 2010, 04:38 Apostol

Минулої неділі, 30 травня, БК «Енергетик» знову зрівняв рахунок, обігравши БК «Обухів». На даний момент у команд по 2 перемоги в серії фінальних ігор чемпіонату. А значить, наступна зустріч — вирішальна. Найсильніша баскетбольна команда Обухівського району визначиться вже через кілька днів — у неділю, 6 червня.

Про те, як пройшов матч на минулих вихідних, розповів Ілля Титаренко, тренер Обухівської команди:

Українка перед грою зробила нам сюрприз — ввела до складу двох нових гравців. В одного з них зріст був 210 см! Зі старту БК «Енергетик» відірвався на 13 очок. А вже до кінця першої половини матчу різниця за очками збільшилася до 20. Після перерви БК «Обухів» вийшов більш збалансованим. Зігравши жорстко в захисті, обухівчани впевнено скорочували розрив. На початку четвертої чверті відставання скоротилося до 3 очок. І ось тут, за справу взявся головний арбітр зустрічі Кайдаулов Денис. Він направо і наліво роздавав фоли, пробіжки нашій команді. Переломним моментом стало те, коли гравець «Енергетика» на цілу ступню заступив у аут. Коли БК «Обухів» намагався опротестувати момент — отримали технічний фол. Українка кинула штрафні кидки і м'яч залишився у них на веденні. Тут у всіх руки опустилися і матч закінчився перемогою «Енергетика» 56-43.

6 червня відбудеться вирішальна, п'ята, гра фіналу в Обухові. Прошу всіх небайдужих обухівчан прийти в неділю в ДК (РЦКД) о 16:00 і підтримати нашу команду. Ми віримо в нашу перемогу — повірте і ви!